APIE ATSINAUJINUSIAS ERDVES

2018 m. vasarą mūsų mokykla dalyvavo edukacinių erdvių konkurse. Visagine mūsų erdvės buvo įdomiausios, todėl tada patekome į II, respublikinį turą. Žinoma, pirmą kartą dalyvaujant laimėti buvo sunku, tačiau noras tobulinti mokyklos ugdomąsias erdves sustiprėjo. 2019 m. rudenį apsilankę įvairiuose lopšeliuose-darželiuose, sėmėmės patirties. Kiekviena auklėtoja subrandino savo matymą, aptarė su grupės ugdytinių tėvais ir užvirė darbas. Deja, jį net 2 mėnesiams sustabdė COVID-19. Tačiau vos grįžę ir atnaujinę veiklą vėl prisiminėme planus.

Nebespėjome sudalyvauti šių metų apžiūroje, bet mokyklos teritorija tikrai atsinaujino. Čia įranga garsui išgauti, smulkiajai motorikai lavinti, sveikatinimo erdvės, skaičių, ženklų karalystės. Net šakių ir šachmatų lenta ant kelmelio atsirado. O kur dar Vabalų viešbutis, lauko bibliotekėlė. Visko net išvardinti neįmanoma.

O kiek lysvių – viena už kitą gražesnės: čia ir žemuogės su braškėm auga, čia traukinukas gėlytes veža, o kitur gėlių piramidė puikuojasi. Kai viskas suvešės, sužydės bus tikra spalvų ir kvapų karalystė.

Pažiūrėkime nuotraukas, pasidžiaukime atsinaujinusia teritorija.

O mes pedagogai tariame nuoširdų AČIŪ tėveliams, seneliams ir visiems geriems žmonėms už pagalbą kuriant edukacines erdves.

Čia tik pradžia. Laukiame naujų idėjų, naujų pasiūlymų. Juk viską darome, kad mūsų vaikams būtų įdomu. Kad jie augtų žingeidūs…

 

Nuomonės / pastebėjimai

Visagino lopšelis-darželis „Auksinis raktelis“
Įstaigos kodas 190230443
A. s. LT72 7300 0100 0261 9894
Bankas „AB Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Elena Čekienė – direktorė

Taikos pr. 20, LT-31110 Visaginas 
Tel./faks. (8 386) 70 719
Tel. (8 386) 73 186
El. paštas info@visaginoraktelis.lt

2021 © Visagino l-d „Auksinis Raktelis“
Versija neįgaliesiems