DRAUGE SMAGIAU

Judėjimas, tai  maloni ir džiugi veikla vaikams, stiprybės ir sveikatos šaltinis. Judant lavinamas ne tik  kūnas, bet ugdomos asmeninės savybės. Vaikai išgyvena pasitenkinimą aktyvia fizine veikla, pasitikėjimu grindžiamą tarpusavio bendravimo  jausmą ir pagarbą šalia esančiam, tai ypač svarbu ikimokykliniame amžiuje. Šiame amžiaus tarpsnyje būdingas didesnis judėjimo poreikis, kuris yra prigimtinis, tačiau  dar sąmoningai nesuvokiamas. Svarbu suprasti, kad judėjimo džiaugsmą vaikai patiria tik tada, kai judėjimas ne slopinamas, bet skatinamas ir tam sudaromos palankios sąlygos, kai vaikas savarankiškai gali atrasti  naujus judėjimo būdus ir derinius. Kiekvienam vaikui  reikia nuolatinio judėjimo tam, kad jis augtų sveikas ir fiziškai tobulėtų. Mūsų, mokytojų, uždavinys – skatinti fizinį vaikų aktyvumą, išmokyti vaikus sveikai gyventi, bei stiprinti ir saugoti sveikatą. Mes tikime, kad įskiepiję fizinio aktyvumo poreikį dar ankstyvoje vaikystėje, užauginsime sveikus ir fiziškai stiprius žmones.

Tikimės, kad įgyvendinant projektą vaikai daugiau sužinos apie žmogaus kūną, jo galias, apie judėjimo svarbą sveikatai. Suvoks, kad judėjimas suteikia ne tik daug malonių bei džiugių akimirkų, bet ir įtakoja žmogaus savijautą.

Birželio pradžioje mūsų mokykloje startavo fizinį aktyvumą skatinantis projektas ,,Drauge smagiau“, kurį finansavo Visagino savivaldybės administracija.
Pasivaikščiojimo metu darželio vaikučius aplankė katinas Murkius ir pelytė Pi, kurie kartu su vaikais sportavo, žaidė judriuosius žaidimus, bei rungtyniavo įvairiose estafetėse.

Mokytojos Jūratė Tamulevičienė ir Nadežda Pachalkina

Nuomonės / pastebėjimai

Visagino lopšelis-darželis „Auksinis raktelis“
Įstaigos kodas 190230443
A. s. LT72 7300 0100 0261 9894
Bankas „AB Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Elena Čekienė – direktorė

Taikos pr. 20, LT-31110 Visaginas 
Tel./faks. (8 386) 70 719
Tel. (8 386) 73 186
El. paštas sekretore@visaginoraktelis.lt

2022 © Visagino l-d „Auksinis Raktelis“
Versija neįgaliesiems