„DU GAIDELIAI“ KITAIP

„Širdučių“ grupės vaikai, kartu su mokytoja Paulina nusprendė priimti Visagino lopšelio-darželio „Auksinis gaidelis“ kvietimą (Vaikystės pedagogikos centro) kvietimą sudalyvauti jų organizuojamame tradiciniame spektaklių festivalyje. Deja, kaip pastaruoju metu dažnai nutikdavo, dėl pandemijos vaikai negalėjo laiku atvykti į svečius ir suvaidinti savo spektaklio. Bet „Širdučių“ vaikai ir kų mokytojai išradingi. Jie nufilmavo spektaklį ir išsiuntė į „Auksinį gaidelį“. Labai tikimės, kad jų mokyklos vaikams vaidinimas patiks.

O, kad vaikams nereikėtų vaidinti tuščioje salėje, jie į svečius pasikvietė savo tėvelius ir Šeimos dienos proga spektaklį padovanojo jiems. Tai buvo inscenizacija pagal lietuvių liaudies dainelę „Du gaideliai“ kitaip. Scenarijų sukūrė mokytoja Paulina.

Varna Albertina, kuri miegodama skrenda aukštyn kojom ir sapnuoja sapną, šį kartą susapnavo… Tėveliai, kiti šeimos nariai klausėsi ir pamatė Albertinos sapną.

Puiki šventė, puiki varna Albertina ir visi inscenizacijos veikėjai. Tėvelių aplodismentai buvo geriausias jaunųjų artistų įvertinimas.

Nuomonės / pastebėjimai

Visagino lopšelis-darželis „Auksinis raktelis“
Įstaigos kodas 190230443
A. s. LT72 7300 0100 0261 9894
Bankas „AB Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Elena Čekienė – direktorė

Taikos pr. 20, LT-31110 Visaginas 
Tel./faks. (8 386) 70 719
Tel. (8 386) 73 186
El. paštas sekretore@visaginoraktelis.lt

2022 © Visagino l-d „Auksinis Raktelis“
Versija neįgaliesiems