Elfas „Obuoliukų“ grupėje

Šiemet belaukiant Kalėdų „Obuoliukų“ grupėje „kažkas buvo kitaip“,- čia iš tikro įvyko stebuklas. Kalėdų Senelis atsiuntė „Obuoliukams“ laišką ir paprašė pagloboti vieną Elfą iki Kalėdų, kadangi jis buvo labai išdykęs ir trukdė Kalėdų Seneliui gaminti ir pakuoti dovanas visiems geriems pasaulio vaikams.

Taip mažasis išdaigininkas atkeliavo pas „Obuoliukus“. Už lango „kando“ švelnus šaltukas, o grupėje buvo jauku ir šilta. Elfui labai patiko „Obuoliukų“ grupė ir vaikai. Mes išrinkome jam vardą, stengėmės rūpintis juo, globoti.

Pasirodo, kad Elfas iš tikro buvo labai išdykęs, iškrėtė nemažai išdaigų ir mums irgi pridarydavo rūpesčių, tačiau vis tiek buvo smagu. Nors vaikams reikėdavo viską sutvarkyti, mokyti Elfą gražaus elgesio, atlikti nemažai užduotėlių, bet buvo linksma. Taip greitai prabėgo laikas – labai gaila, bet per Kalėdas su mūsų Elfu teko atsisveikinti.

Tikiuosi, jog nuotykių, linksmybių gausoje mažose širdelėse užgimė kai kas naujo – tokia stipri draugystė ir jausmas, kad Kalėdų laukti kartu yra dvigubai…o gal ir trigubai smagiau…

O mūsų nuotykiai su Elfu užfiksuoti čia. Pažiūrėkit.

Valentina Trubickaja
„Obuoliukų“ grupės mokytoja

Nuotraukos

Nuomonės / pastebėjimai

Visagino lopšelis-darželis „Auksinis raktelis“
Įstaigos kodas 190230443
A. s. LT72 7300 0100 0261 9894
Bankas „AB Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Elena Čekienė – direktorė

Taikos pr. 20, LT-31110 Visaginas 
Tel./faks. (8 386) 70 719
Tel. (8 386) 73 186
El. paštas sekretore@visaginoraktelis.lt

2023 © Visagino l-d „Auksinis Raktelis“
Versija neįgaliesiems