FUTBOLIUKAS – TAI JĖGA, MES JĮ ŽAISIM VISADA

„Futbolas – smagiausias žaidimas pasaulyje !“ – tokiu šūkiu pradėjome futbolo turnyrą ,,Ir maži, ir dideli futboliuką žais visi“. Jau tradicija tapęs futboliuko turnyras įvyko septintą kartą lopšelio-darželio ,,Auksinis raktelis“ lauko sporto aikštelėje.

Čia susirinkę mažieji futbolininkai iš Vilniaus lopšelio-darželio ,,Gabijėlė“, Ignalinos Šaltinėlio mokyklos, Vilniaus lopšelio-darželio ,,Kodėlčiukas“, Visagino lopšelių- darželių ,,Ąžuoliukas“, ,,Kūlverstukas“, ,,Gintarėlis“ ir ,,Auksinis raktelis“, audringai palaikomi tėvelių, pedagogų, draugų žaidė futbolą ir labai azartiškai stengėsi įspirti kuo daugiau įvarčių į vartus.

Vaikai demonstravo savo futbolo įgūdžius ne tik žaisdami futbolą, bet ir parodydami komandų prisistatymus, skanduotes. Mažųjų pastangas mušti kuo daugiau įvarčių skatino nuolatinės sirgalių ovacijos. Futbolo varžyboms teisėjavo Visagino sporto centro futbolo treneris Nikolajus Miščenko. Vyko nuostabios ir atkaklios rungtynės tarp komandų.

Bet, kad ir kokios atkaklios varžybos buvo, laimėjo draugystė. Visi dalyviai apdovanoti atminimo medaliais ir diplomais, o kiekviena komanda dar gavo ir po futbolo kamuolį. Dėkojame futbolo turnyro rėmėjui UAB ,,Evikonas“ ir jo direktoriui Viktorui Lakinui. Futbolo turnyro ,,Ir maži ir dideli futboliuką žais visi“ metu patirti įspūdžiai ilgai išliks vaikų širdelėse ir futbolas dar ilgai draugaus su vaikais.

Rasa Juršytė
„Smalsučių“ grupės priešmokyklinio ugdymo pedagogė

Nuomonės / pastebėjimai

Visagino lopšelis-darželis „Auksinis raktelis“
Įstaigos kodas 190230443
A. s. LT72 7300 0100 0261 9894
Bankas „AB Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Elena Čekienė – direktorė

Taikos pr. 20, LT-31110 Visaginas 
Tel./faks. (8 386) 70 719
Tel. (8 386) 73 186
El. paštas info@visaginoraktelis.lt

2019 © Visagino l-d „Auksinis Raktelis“
Versija neįgaliesiems