GELTONO KASPINO DIENA

Lapkričio 19 dieną ,,Pelėdžiukų” grupėje minėjome Pasaulinę smurto prieš vaikus dieną – Geltono kaspino dieną. Ryte vaikai išvydo geltonos spalvos balionius, saulę su vaikų rankytėmis bei geltonos spalvos kaspinus.

Kiekvienam vaikui prisegėme geltoną kaspiną, kuris simbolizuoja pagarbą ir draugystę. Diskutavome apie šios dienos ir jos simbolio reikšmę. Diskusijos metu vaikai pritarė, kad geltonų kaspinų spalva tai saulės spalva.

Saulė mums asocijuojasi su geromis emocijomis, šviesa ir šiluma. Geltonas kaspinas simbolizuoja gėrį, meilę, supratimą, pagarbą, atsakomybę, draugiškus tarpusavio santykius. Aptarėme, kokie santykiai džiugina visus, kokie liūdina, kas neramina mus pačius ir aplinkinius.

Kūrybinės veiklos metu vaikai piešė save, saugius namus. Taip visi drauge klijavo savo nupieštus portretus bendrame lape, kuriame vaizdavo grupės gyvenimą, piešė savo rankytes baltoje lentoje.

Daug džiaugsmo vaikams suteikė įvairūs žaidimai su balionais. Šios dienos užsiėmimais ir veiklomis stengėmės prisidėti prie efektyvesnio vaikų sąmoningumo ir atsakomybės jausmo ugdymą.

Auklėtoja

Irena Romanovskaja

Nuomonės / pastebėjimai

Visagino lopšelis-darželis „Auksinis raktelis“
Įstaigos kodas 190230443
A. s. LT72 7300 0100 0261 9894
Bankas „AB Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Elena Čekienė – direktorė

Taikos pr. 20, LT-31110 Visaginas 
Tel./faks. (8 386) 70 719
Tel. (8 386) 73 186
El. paštas sekretore@visaginoraktelis.lt

2021 © Visagino l-d „Auksinis Raktelis“
Versija neįgaliesiems