Gerbiami tėveliai, globotojai,

Štai ir baigėsi vasara… atriedėjo rudenėlis, bet neatnešė taip laukto atsipalaidavimo nuo COVID-19 viruso.

Naujus mokslo metus pradedame ekstremalios situacijos laikotarpiu. Prašome visų tėvelių ir globotojų būti supratingais, laikytis galiojančių teisės aktų, Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro-valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimų. Tik saugodami save, savo vaikus, mes apsaugosime visą mūsų mokyklos bendruomenę.

Kokia bebūtų situacija, bet šventės – Rugsėjo 1-osios vis tiek norisi – ir mes ją organizuosime.

Rugsėjo 1 d. 9.30 val. mokyklos kiemelyje rinksis „Lašelių“, Smalsučių“ ir „Obuoliukų“ grupės. Vaikams organizuojama šventė – paskutinis rugsėjis darželyje.

Tėvelius, globėjus prašome į šventę ateiti su veidą dengiančiomis kaukėmis ir laikytis saugaus, ne mažesnio nei 1 m., atstumo nuo kito vaiko tėvų. Prašytume šį kartą nekviesti į šventę senelių, brolių, sesių ar kitų giminaičių. Pasistenkime užtikrinti saugumą.

Visų kitų grupių vaikai Rugsėjo 1-osios šventę pasitiks savo lauko aikštelėse, izoliuotai vieni nuo kitų. Šventės pradžia 10 val. Tėvelių, globotojų, kurie planuoja dalyvauti šventėje, taip pat prašome būti su veidą dengiančiomis kaukėmis, laikytis saugaus 1 m. atstumo.

Jei oro sąlygos sutrukdytų šventę organizuoti atvirame ore, visi vaikai bus savo grupėse, tėvelių, globotojų prašysime nedalyvauti.
Tikimės Jūsų pritarimo.

Direktorė
Elena Čekienė

Nuomonės / pastebėjimai

Visagino lopšelis-darželis „Auksinis raktelis“
Įstaigos kodas 190230443
A. s. LT72 7300 0100 0261 9894
Bankas „AB Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Elena Čekienė – direktorė

Taikos pr. 20, LT-31110 Visaginas 
Tel./faks. (8 386) 70 719
Tel. (8 386) 73 186
El. paštas info@visaginoraktelis.lt

2020 © Visagino l-d „Auksinis Raktelis“
Versija neįgaliesiems