Išvyka

2018 m. vasarą Visagino vaikų lopšelis-darželis „Auksinis raktelis“ atstovavo Visagino švietimo įstaigas edukacinių erdvių konkurse. Nors apžiūroje mes komisijos nenustebinome, bet užsidegėme noru patobulinti savo erdves. Mūsų norą pajuto ir Visagino savivaldybės švietimo, kultūros, sporto ir valstybinės kalbos kontrolės skyrius. Už dalyvavimą edukacinių erdvių apžiūroje mums buvo skirta kelionė į vaikų lopšelius-darželius, kurie tapo apžiūros nugalėtojais.

Puikų gegužės 17 rytą grupė pedagogų išvykome į patį tolimiausią mūsų kelionės tašką – Radviliškio rajono Šeduvos lopšelį-darželį. Ten mus maloniai sutiko direktorė Daiva Staškūnienė ir jos pavaduotoja ugdymui. Apžiūrėjome mokyklos teritoriją, pasidžiaugėme gražia aplinka viduje ir išskubėjome į kitą mūsų tikslo tašką.

O tai – Panevėžio rajono Dembavos lopšelis-darželis „Smalsutis“. Mus pasitiko mokyklos direktoriaus pavaduotoja Jūratė Baltrušaitienė. Mokykla nustebino savo pastatu ir išplanavimu. Jis labai originalus ir visai ne toks, kokį mes įpratę įsivaizduoti lopšelį-darželį. Čia vėl radome daug naujovių, daug originalių idėjų. Pasivaišinę arbata, kava skubėjome į paskutinį mūsų kelionės tašką – Ukmergės lopšelį-darželį „Nykštukas“. Šita mokykla jau nuo 2013 m. kaskart yra pripažįstama edukacinių erdvių nugalėtoja, todėl mums buvo labai žingeidu sužinoti, ką jie įdomaus turi. Čia mus pasitiko ir lauko baseinas, kuriame, anot auklėtojų, vaikai vasarą ir pasipliuškena, kai labai karšta, ir vienoje pavėsinėje yra įkūrę senovinę gryčią, čia radome ir vabalų viešbutį, ir batutą, ir įvairius gražiai sutvarkytus vaikų ugdymui pritaikytus kampelius.

Nuvargome bekeliaudamos beveik po visą Lietuvą, bet grįžome gerai nusiteikusios, pilnos idėjų.

Labai tikiuosi, kad šitas gerų emocijų užkratas greit neišnyks ir kai kurios kolegų idėjos atras savo vietą ir mūsų mokyklos kieme.

Ačiū Visagino savivaldybės švietimo, kultūros, sporto ir valstybinės kalbos kontrolės skyriui už puikią išvyką.

Direktorė
Elena Čekienė

Nuomonės / pastebėjimai

Visagino lopšelis-darželis „Auksinis raktelis“
Įstaigos kodas 190230443
A. s. LT72 7300 0100 0261 9894
Bankas „AB Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Elena Čekienė – direktorė

Taikos pr. 20, LT-31110 Visaginas 
Tel./faks. (8 386) 70 719
Tel. (8 386) 73 186
El. paštas info@visaginoraktelis.lt

2019 © Visagino l-d „Auksinis Raktelis“
Versija neįgaliesiems