ĮTEIKTA NOMINACIJA „GERA DARYTI GERA“

Visagino vaikų lopšelio-darželio „Auksinis raktelis“ bendruomenė pretendentu nominacijai „Gera daryti gera“ pasiūlė „Pumpurėlių“ grupės ugdytinę Dominyką Norkūnaitę, už pagalbą motinai, prižiūrint jaunesnius sesutę ir broliuką.

Keturis vaikus auginanti Dominykos motina – darbšti, atsakinga, savo atžalomis besirūpinanti motina. Tačiau taip kartais gyvenime atsitinka, kad net ir patiems geriausiems žmonėms sekasi ne taip, kaip norėtųsi. Šiuo metu keturiais vaikais ji rūpinasi viena. Laimei, šeimoje yra penkiametė Dominyka, kuri yra tarsi ramstis mamai, padeda rūpintis jaunesne sesute ir broliuku.

Su jais žaidžia, sudomina juos įvairia veikla, kai mama užsiėmusi. Tokie vaikai, kurie suvokia save kaip gerus, rūpestingus ir gebančius, yra labiau linkę priimti gerus ir tinkamus sprendimus ateityje.

Dominyka kartu su broliu ir sese mokosi naujų įgūdžių, perteikia jiems, ką naujo išmoko mokykloje, sportuoja, ilsisi, kartu patiria sėkmes ir nesėkmes. Aplinkinius žavi begalinis mergaitės gerumas, atjauta, meilė artimam.

Juk jeigu būsi geras ir rūpinsiesi ne tik savimi, bet ir kitu, būsi laimingesnis ir labiau pasitikintis savimi. Kol pas kitus vaikus gėrio sėkla dar tik auga, pas Dominyką ji jau skleidžiasi žiedais, kuriuos maža, bet drąsi mergaitė maitina gerais darbais, pagalba, supratingumu ir paguoda. Juk kelias į gerumą prasideda nuo mažens.

Už gerumą ir jautrumą, už gražius darbus, sugebėjimą padėti mamai auginant mažesnius broliuką ir sesutę, Dominyka Norkūnaitė apdovanota nominacija „ GERA DARYTI GERA“ .

Nominaciją įsteigė Valstybinės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Visagino savivaldybės administracijos Vaiko teisių skyrius. Sveikiname Dominyką ir linkime, kad jos geri darbai augtų kartu su ja.

Socialinė pedagogė
Nijolė Gimžauskienė

Nuomonės / pastebėjimai

Visagino lopšelis-darželis „Auksinis raktelis“
Įstaigos kodas 190230443
A. s. LT72 7300 0100 0261 9894
Bankas „AB Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Elena Čekienė – direktorė

Taikos pr. 20, LT-31110 Visaginas 
Tel./faks. (8 386) 70 719
Tel. (8 386) 73 186
El. paštas sekretore@visaginoraktelis.lt

2023 © Visagino l-d „Auksinis Raktelis“
Versija neįgaliesiems