ĮŽIEBTI TOLERANCIJOS ŽIBINTAI

Lapkričio 16 – os dienos rytą mokyklos fojė sužibo žibintai skleidžiantys šviesą ir gėrį. O gi tai šių metų Tolerancijos dienos idėja – Tolerancijos žibintas! Rudenį yra mažiau šviesos, kurios reikia visiems.

Šviesa asocijuojasi su gėriu, pozityvumu. Pasaulyje vykstant kariniams konfliktams, svarbi tampa mintis, jog šviesa turi nugalėti tamsą. Tai todėl šių metų simbolis Tolerancijos žibintas, skirtas nešti toleranciją, gėrį, pakantumą, kuris įveikia blogį. Žibintų būta įvairių spalvų, formų ir dydžių.

Dar norisi pasidžiaugti gražiomis ir spalvingomis Tolerancijos dienai skirtomis apyrankėmis pagamintomis iš įvairių medžiagų ir įvairia technika. Džiugu, kad visa tai vaikai gamino kartu su grupių mokytojomis ir tėveliais.

Taigi šią dieną grupėse su ugdytinais buvo aptarta Tolerancijos žodžio reikšmė, kalbėta apie aplinką, kurioje jie gyvena, apie patiriamas patyčias, apie tarpusavio santykius, tolerancijos/netolerancijos atvejus. Juk kuo anksčiau bus suprasta tolerancijos žodžio reikšmė, tuo daugiau tolerancijos bus mūsų visuomenėje.

Socialinė pedagogė Nijolė Gimžauskienė

Nuomonės / pastebėjimai

Visagino lopšelis-darželis „Auksinis raktelis“
Įstaigos kodas 190230443
A. s. LT72 7300 0100 0261 9894
Bankas „AB Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Elena Čekienė – direktorė

Taikos pr. 20, LT-31110 Visaginas 
Tel./faks. (8 386) 70 719
Tel. (8 386) 73 186
El. paštas sekretore@visaginoraktelis.lt

2023 © Visagino l-d „Auksinis Raktelis“
Versija neįgaliesiems