KALĖDOS KVEPIA MEDUOLIAIS

Kalėdos kvepia meduoliais… Prieš Šv. Kalėdas mūsų virtuvė pakvimpa imbierais, gvazdikėliais ir cinamonu, o mes juokiamės būdami miltuotomis nosytėmis ir džiaugiamės žavingomis akimirkomis… artėja Kalėdos…

„Žvaigždučių ir „Katinėlių“ grupių vaikučiai labai apsidžiaugė gavę kvietimą dalyvauti Respublikinėje ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų vaikų, pedagogų ir tėvų kūrybinių darbų parodoje ,,Kalėdos kvepia meduoliais“, kurią organizavo Vilniaus lopšelis darželis „Kodėlčiukas“.

Šios parodos tikslas – skatinti ikimokyklinių įstaigų ugdymo bendruomenių socialines partnerystes, puoselėti vaikų meninius, etnokultūrinius gebėjimus, kūrybiškumą ir saviraišką. Na ir, žinoma, padėti vaikams įsijausti į kalėdinio – šventinio pasiruošimo laikotarpį kuriant ,,meduolines“ širdeles, plėtojant vaikų emocinę, socialinę, meninę – etnokultūrinę raišką, estetinį suvokimą skiepyti norą džiuginti kitus.

Reikėjo iš nespalvoto, tvirto kartono iškirpti širdies formą, dekoruoti baltais dažais, atkartojant kalėdinių meduolių raštus.

Širdelę – ,,sausainį“ vaikai dekoravo iš abiejų pusių. O viršuje širdelės pritvirtino raudoną kaspiną su kilpute, pakabinimui.

Meduoliai buvo labai gražūs, išdabinti įvairiais raštais. Išrinkę pačius gražiausius ir „skaniausius“, išsiuntėme įvertinimui parodos organizatoriams. Labai apsidžiaugėme, kai gavome padėką.

Tai mūsų darbų įvertinimas! Bet, turbūt, pagrindinis džiaugsmas, kad Kalėdų dvasia pasidalijome su kitais vaikais iš įvairių lopšelių-darželių.

Socialinė pedagogė
Nijolė Gimžauskienė

Nuomonės / pastebėjimai

Visagino lopšelis-darželis „Auksinis raktelis“
Įstaigos kodas 190230443
A. s. LT72 7300 0100 0261 9894
Bankas „AB Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Elena Čekienė – direktorė

Taikos pr. 20, LT-31110 Visaginas 
Tel./faks. +370 386 70719
Tel. +370 386 73186
El. paštas sekretore@visaginoraktelis.lt

2024 © Visagino l-d „Auksinis Raktelis“
Versija neįgaliesiems