Kviečiame į konferenciją „Vaiko saugumo kodas“

,,Mes neturime galių savo vaikams parinkti ir suruošti ateities, bet galime savo vaikus tinkamai paruošti ateičiai“ (F. D. Roosevelt)

Gruodžio 14 d. 9.30 val. Visagino lopšelyje-darželyje „Auksinis raktelis“ prasidės tarptautinė konferencija „Vaiko saugumo kodas“.
Vaikų saugumas – fizinis, psichologinis, emocinis – visų suaugusiųjų rūpestis ir pareiga. Saugia aplinka, gyvensena ir vaikų saugaus elgesio įgūdžiais turėtų rūpintis visi be išimties. Saugaus vaiko elgesio ir gyvensenos įgūdžių ugdymas yra sistemingas ir nuoseklus procesas, sužadinantis vaiko norą sužinoti daugiau, įgyti patirties, įsisąmoninti ir suvokti atsakomybę už savo ir kitų saugumą ir laikytis saugaus elgesio principų kasdieninėje aplinkoje, gebėti orientuotis sudėtingose situacijose. Saugaus elgesio ir gyvensenos įgūdžiai, įgyti vaikystėje, formuoja vaiko nuostatą būti atsakingam ne tik už savo, bet ir už kitų saugumą ateityje.
Šios tarptautinės konferencijos metu bus pasidalinta gerąja vaikų saugios aplinkos, saugaus elgesio ir gyvensenos lavinimo, formavimo ir kūrimo patirtimi. Konferencijoje skaitys paskaitas Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Visagino policijos komisariato bendruomenės pareigūnas vyriausiasis tyrėjas, Lietuvos Respublikos valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie SADM Utenos apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus Ignalinos rajone patarėjas, Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro Neinfekcinių ligų profilaktikos skyriaus vedėjo pavaduotojas, Visagino socialinių paslaugų centro socialinis darbuotojas-koordinatorius, dalinsis gerąja darbo patirtimi Daugpilio (Latvija), Kraslavo (Latvija), Vilniaus, Švenčionėlių, Zarasų, Varėnos, Pabradės, Visagino ikimokyklinių ugdymo įstaigų pedagogai ir švietimo pagalbos specialistai. Konferencija skirta ikimokyklinių ir priešmokyklinių grupių pedagogams, švietimo pagalbos specialistams, tėvams.
Maloniai kviečiame dalyvauti.

Nuomonės / pastebėjimai

Visagino lopšelis-darželis „Auksinis raktelis“
Įstaigos kodas 190230443
A. s. LT72 7300 0100 0261 9894
Bankas „AB Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Elena Čekienė – direktorė

Taikos pr. 20, LT-31110 Visaginas 
Tel./faks. (8 386) 70 719
Tel. (8 386) 73 186
El. paštas info@visaginoraktelis.lt

2019 © Visagino l-d „Auksinis Raktelis“
Versija neįgaliesiems