MANO KELIAS Į DARŽELĮ

Visi vaikai yra impulsyvūs, judrūs ir žaismingi, jie aktyvūs ir smalsūs, einant į mokyklą nuolat tyrinėja aplinką, todėl kartais gali pamiršti, kaip reikia elgtis gatvėje, pakeliui į mokyklą. Kartu su Utenos aps. VPK Visagino policijos komisariato Veiklos skyriaus tyrėjomis O. Pernaviene ir O. Rožkova vaizdinių priemonių pagalba mokyklos priešmokyklinės grupės susipažino su taisyklėmis, kaip reikia eiti per gatvę, kaip ir kur važinėti su dviračiais ir paspirtukais.

Vaikai sužinojo, kad paspirtuku negalima važiuoti dviem asmenims, buvo kalbėta apie apsaugos priemones tamsiu paros metu: kaip taisyklingai nešioti atšvaitus, kada naudoti šviesą atspindinčią liemenę. Ją pasimatuoti smalsu buvo ne vienam iš mažųjų klausytojų. Pareigūnės priminė, kad važiuojant automobiliu, būtina sėdėti specialioje kėdutėje.

Vaikai buvo aktyvūs: atsakė į visus jiems pateiktus klausimus, dalyvavo viktorinoje ir žaidimuose.

Viešnios atėjo ne tuščiomis, jų krepšiuose buvo atšvaitai, spalvinimo knygelės bei spalvoti pieštukai. Ir visa tai atiteko mūsų ugdytiniams. Už tai mes joms sakome didelį, didelį „Ačiū“! O iš vaikų tikimės gero ir atidaus elgesio gatvėse ir kiemuose.

Socialinė pedagogė
Nijolė Gimžauskienė

Nuomonės / pastebėjimai

Visagino lopšelis-darželis „Auksinis raktelis“
Įstaigos kodas 190230443
A. s. LT72 7300 0100 0261 9894
Bankas „AB Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Elena Čekienė – direktorė

Taikos pr. 20, LT-31110 Visaginas 
Tel./faks. (8 386) 70 719
Tel. (8 386) 73 186
El. paštas sekretore@visaginoraktelis.lt

2021 © Visagino l-d „Auksinis Raktelis“
Versija neįgaliesiems