NAUJAS GYVENTOJAS

Jau daugiau kaip savaitė mūsų mokykloje naujas gyventojas – balinis vėžlys. Vaikų džiaugsmas buvo neapsakomas, kai jie jį pamatė, o ir mūsų vėžliukas pirmomis dienomis atrodė išsigandęs, pasimetęs, vis slėpdavosi nuo visų. Bėgo dienos, vėžliukas apsiprato ir dabar labai noriai bendrauja. Vos tik prieini prie jo stiklinio namelio, iškiša galvą ir tarsi nori kalbėtis.

Kiekvienas vaikas turi vardą, tad ir vėžliukas negalėjo be jo būti. Skelbėme konkursą, vaikai siūlė įvairius vardus, rinko po vieną grupėje, bet vis tiek tų vardų buvo pasiūlyta net 13. Kaip išrinkti tą vienintelį. Sugalvojome traukti burtus. Sumetę popieriukus su vardais į stiklinę vazą pasitikėjome pavaduotojos ugdymui Alytės sėkminga ranka. Jos rankoje atsirado popieriukas su vardu – PILYPAS.

Tai buvo „Smalsučių“ grupės sugalvotas vardas. Vaikai iš karto pradėjo jį vadinti Pilypuku… juk jis toks mažutis gražutis. O paskui kiekvienas piešė, kaip atrodo Pilypukas.
Matyt reikės paskelbti Pilypo vardo piešinių konkursą kiekvieną pavasarį…

Kviečiame visus susipažinti su mūsų Pilypu. Tik prašome jo negąsdinti, neimti iš vandens ir nekišti rankų į vandenį. Pilypas apsigyveno ilgajame koridoriuje, praėjime tarp „Širdučių“, „Saulės zuikučių“ ir „Žvaigždučių“, „Žvirbliukų“ grupių.

Nuomonės / pastebėjimai

Visagino lopšelis-darželis „Auksinis raktelis“
Įstaigos kodas 190230443
A. s. LT72 7300 0100 0261 9894
Bankas „AB Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Elena Čekienė – direktorė

Taikos pr. 20, LT-31110 Visaginas 
Tel./faks. (8 386) 70 719
Tel. (8 386) 73 186
El. paštas info@visaginoraktelis.lt

2021 © Visagino l-d „Auksinis Raktelis“
Versija neįgaliesiems