NEPAPRASTI POJŪČIAI 360°

Mūsų įstaigos ugdytiniai susipažino su nauju netradiciniu mokymosi būdu – Sferiniu Kino teatru. Sferinis kinas – naujausia pramoginė-edukacinė priemonė. Sferinės projekcinės sistemos pagalba viso kupolo viduje išgaunamas neįtikėtinas vaizdas. Vaikai ne tik žiūrėjo filmus, bet ir pasijuto neįtikėtinų bei neapčiuopiamų įvykių dalyviais!!! Žavėjo, stebino nerealūs vaizdai! Kilo noras paliesti, įžengti, plaukti ir pan.

Sferinis kinas su savo projekcine sistema skatina vaikus įsisavinti kuo daugiau informacijos. Kad tai nebūtų tik ,,sausa“ teorija, mokomoji informacija pateikiama žiūrovams ne tik spalvingais vaizdais, nuostabiais garso efektais, įtaigiais balsais, bet ir įdomesniu 360° kampo formatu.

Mokslininkų įrodyta, kad išgaubtas vaizdas, kaip ir ryškios spalvos, teigiamai veikia žmogaus centrinę nervų sistemą, taip pat emocinę bei fiziologinę būseną. Ir tai – tiesa. Po filmų peržiūros vaikai dalinosi įspūdžiais su draugais, mokytojomis, tėvais. Vieni piešė įspūdžius, o kiti pamėgdžiojo filmų veikėjus judesiais, mimika, kalbos maniera arba vaidino filmų ,,savo“ versijas. Kiek įspūdžių, emocijų!

Nuomonės / pastebėjimai

Visagino lopšelis-darželis „Auksinis raktelis“
Įstaigos kodas 190230443
A. s. LT72 7300 0100 0261 9894
Bankas „AB Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Elena Čekienė – direktorė

Taikos pr. 20, LT-31110 Visaginas 
Tel./faks. (8 386) 70 719
Tel. (8 386) 73 186
El. paštas sekretore@visaginoraktelis.lt

2023 © Visagino l-d „Auksinis Raktelis“
Versija neįgaliesiems