NOMINACIJA ,,GERA DARYTI GERA“

Šalta ir snieguota žiema yra tikras išbandymas paukšteliams, kai sniegas uždengia ir taip negausias maisto atsargas. Mažų paukštelių globa visą žiemą – tai ne vien malonumas jaustis atliekant gerą darbą, bet ir puiki galimybė iš arčiau pažinti paukštelius, kurie mūsų krašte lieka žiemoti.

Lesindami juos vaikučiai išmoksta gerumo, atsakingumo, atjautos kitiems. Vos tik grupės auklėtoja paprašė prisijungti prie akcijos „Padėkime paukšteliams žiemą“, Agnė suprasdama, kaip alkaniems paukšteliams sunku susirasti maisto, ėmėsi darbo – pati pagamino lesyklėlę!

O supratusi, kad viena lesyklėlė alkanų paukštelių neišgelbės, suskubo paraginti savo tėvelius, kad pagamintų dar vieną. Su Agnytės pagalba atsirado dar viena lesyklėlė, o su jomis ir daug įvairių sėklyčių paukšteliams. Mergaitė labai atsakingai visą žiemą rūpinosi mažaisiais paukšteliais, pripildydama lesyklėles maistu, kad jie būtų sotūs.

Už gerumą, atsakingumą, atjautą ir meilę paukšteliams Agnė Česnulevičiūtė apdovanota nominacija „GERA DARYTI GERA“. Nominaciją įsteigė Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Utenos apskrities Vaiko teisių apsaugos skyrius.

Tikimės, kad Agnės geri darbai augs kartu su ja ir šiemet paukšteliai vėl bus sotūs.

Sveikiname Agnę, dėkojame tėveliams už puikią dukrą.

Socialinė pedagogė
Nijolė Gimžauskienė

Nuomonės / pastebėjimai

Visagino lopšelis-darželis „Auksinis raktelis“
Įstaigos kodas 190230443
A. s. LT72 7300 0100 0261 9894
Bankas „AB Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Elena Čekienė – direktorė

Taikos pr. 20, LT-31110 Visaginas 
Tel./faks. (8 386) 70 719
Tel. (8 386) 73 186
El. paštas sekretore@visaginoraktelis.lt

2022 © Visagino l-d „Auksinis Raktelis“
Versija neįgaliesiems