Obuolių savaitė darželyje

Lopšelio darželio „Auksinis raktelis“ auklėtiniams nuo mažens yra skiepijamas sveikas gyvenimo būdas bei atsakingas požiūris į savo sveikatą.

Vaikučiai žino, kas yra subalansuota mityba, koks maistas yra sveikiausias. Ne paslaptis, kad mūsų organizmui itin naudingi yra lietuviški vaisiai, kurių populiariausi – obuoliai. Būtent gausus šių metų obuolių derlius bei skambus „Obuoliukų“ grupės pavadinimas pasufleravo idėją – lopšelyje darželyje surengti „Obuolių savaitę“.

Projekto tikslas – plėsti vaikų žinias apie mėgstamiausią ir naudingiausią, labiausiai Lietuvoje paplitusį vaisių – obuolį.

„Obuolių savaitės“ metu auklėtojos pasakojo vaikučiams apie obuolių naudą, vaišino skirtingų rūšių ir skonių obuoliais, spaudė obuolių sultis, gamino salotas ir net kepė obuolių blynus. Vaikams ši savaitė buvo kupina naujovių ir atradimų: mažieji pjaustė, lupo, uostė, lietė ir ragavo obuolius, iš obuolių likučių darė bandymus, tyrimus.

Buvo organizuotos estafetės, aktyvūs žaidimai: vaikai lenktyniavo rinkdami geltonus, žalius, raudonus obuolius į pintines, veždavo obuolius karučiu. Auklėtojos su vaikučiais dainavo dainas apie obuolius, žiūrėjo filmuką „Maišas obuolių“.

Manau, kad visi vaikai dabar žino, kad lietuviški obuoliai yra geresni, skanesni, naudingesni, sveikesni ir jų Lietuvoje pilna.

Mokytoja Valentina

 

Nuomonės / pastebėjimai

Visagino lopšelis-darželis „Auksinis raktelis“
Įstaigos kodas 190230443
A. s. LT72 7300 0100 0261 9894
Bankas „AB Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Elena Čekienė – direktorė

Taikos pr. 20, LT-31110 Visaginas 
Tel./faks. (8 386) 70 719
Tel. (8 386) 73 186
El. paštas sekretore@visaginoraktelis.lt

2023 © Visagino l-d „Auksinis Raktelis“
Versija neįgaliesiems