PANEMUNĖS PILYS

Saulėtą spalio mėnesio savaitgalį „Auksinio raktelio“ pedagogų kolektyvas išsiruošė į tolimą kelionę. Nusprendėme aplankyti Panemunės pilis.

Mokyklos administracija kasmet ieško galimybių kolektyvui organizuoti nors vieną išvyką. Laikomės nuomonės, kad kelionėse darbuotojai vienas kitą labiau pažįsta, atsiskleidžia, o tai sukuria tvirtesnius komandos tarpusavio ryšius, padeda labiau suprasti vienas kito sugebėjimus, kas vėliau įtakoja žymiai geresnius darbo rezultatus.

Ši pažintinė kelionė į Panemunės pilis ne tik gerina kolektyvo tarpusavio ryšius, bet ir skatina darbuotojus pasisemti naujų profesinių žinių, patirties. Taip skatinamas profesinis kolektyvo tobulėjimas. Labai tikiuosi, kad ši kelionė padės ir ugdomojoje veikloje supažindinant vaikus su Lietuvos istorija, geografija, kultūra.

Rudeniškai pasipuošę dvarai, pilys sužavėjo visus keliautojus. Puikus „Meteoritturo“ vairuotojas E. Vainius linksmino keliautojus visos kelionės metu. Ačiū jam.

Grįžome namo pilni teigiamų emocijų, prisižiūrėję gražių vaizdų ir sustiprėjusiu pasididžiavimo jausmu, kad gyvename Lietuvoje.

Graži ta mūsų Lietuva, o mes taip dažnai grožio bėgame ieškoti kitur.

Nuomonės / pastebėjimai

Visagino lopšelis-darželis „Auksinis raktelis“
Įstaigos kodas 190230443
A. s. LT72 7300 0100 0261 9894
Bankas „AB Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Elena Čekienė – direktorė

Taikos pr. 20, LT-31110 Visaginas 
Tel./faks. (8 386) 70 719
Tel. (8 386) 73 186
El. paštas info@visaginoraktelis.lt

2020 © Visagino l-d „Auksinis Raktelis“
Versija neįgaliesiems