„Pelėdžiukų“ grupės vaikų kelionė į Panevėžį

Gegužės 17 d. „Pelėdžiukų“ grupės vaikai dalyvavo Panevėžio Kastyčio Ramanausko lopšelio – darželio organizuotoje atviroje veikloje „Sveikata iš Dievo rankų: mama, tėti aš kviečiu, pasportuoti darželyje kartu“, kurios tikslas – formuoti teigiamą požiūrį į fizinį aktyvumą kaip į sveikatinimo(si) veiklą, ugdyti norą drauge su bendraamžiais ir šeimos nariais kuo aktyviau leisti laiką. Aktyvi fizinė veikla vyko darželio kieme.

Vaikai atlikę bendrą mankštą, komandomis judėjo prie penkių skirtingų stotelių, kuriose puikiai įveikdami kliūtis atliko įvairias užduotis: ėjo takeliu iš medžių rievių, lindo per tunelį, ėjo stora virve pristatomu žingsniu, šoko iš lanko į lanką, žaidė žaidimus „Parašiutas“, „Bokštas“. Užbaigę fizinį aktyvumą, šokome linksmą šokį, vaišinomės šilta arbata ir sausainiais. Vaikai smagiai ir turiningai praleido laiką gryname ore, patyrė daug pozityvių emocijų. Džiaugiamės užmezgę partnerystės ryšius su Panevėžio Kastyčio Ramanausko darželiu, tikimės bendradarbiauti ir ateityje.

Būdami Panevėžyje tuo pačiu apsilankėme Panevėžio gamtos mokykloje – mini zoologijos sode. Edukacinės apžvalginės ekskursijos metu vaikai susipažino su naminiais bei egzotiniais gyvūnais, kuriuos turėjo galimybę stebėti vidaus patalpose ir lauko aptvaruose. Šios smagios ir prasmingos ekskursijos dėka vaikai įgijo naujų žinių, įgūdžių, bei patyrė džiugių emocijų ir įspūdžių. Kelionė vaikams neprailgo, dalindamiesi įspūdžiais linksmai grįžome į Visaginą.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja
Irena Romanovskaja

Nuomonės / pastebėjimai

Visagino lopšelis-darželis „Auksinis raktelis“
Įstaigos kodas 190230443
A. s. LT72 7300 0100 0261 9894
Bankas „AB Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Elena Čekienė – direktorė

Taikos pr. 20, LT-31110 Visaginas 
Tel./faks. +370 386 70719
Tel. +370 386 73186
El. paštas sekretore@visaginoraktelis.lt

2024 © Visagino l-d „Auksinis Raktelis“
Versija neįgaliesiems