Pradedame formuoti grupes naujiems 2020/2021 mokslo metams

GERBIAMI TĖVELIAI,

Nors šiuo metu gyvename karantino sąlygomis, gyvenimas nesustoja. Ateis rugsėjo 1 d. ir prasidės nauji mokslo metai ne tik mokiniams, bet ir priešmokyklinukams, bei ikimokyklinukams.

Informuoju Jus, kad pradedame formuoti grupes naujiems 2020/2021 mokslo metams. Jei Jūs auginate vaiką nuo 1 iki 6 metų ir jis dar nelanko ikimokyklinės įstaigos arba lanko kitą, o jūs norite jį pervesti pas mus, dabar pats laikas parašyti prašymą, dėl vaiko priėmimo į darželį. Pridedame blankus, kuriuos turite užpildyti ir elektroniniu laišku mums atsiųsti.
Papildomai informuoju, kad prieš pradedant lankyti mūsų mokyklą, būtina iš gydytojo pristatyti pažymą apie vaiko sveikatą.

Tėveliams, auginantiems vaikučius namuose, kurie yra gimę 2014 m., primename, kad Lietuvos Respublikoje priešmokyklinis ugdymas yra privalomas. Todėl visi šešiamečiai vaikai, kurie yra gimę 2014 m., privalo lankyti ikimokyklinio ugdymo priešmokyklinę grupę. Jei Jūsų vaikas dar nelanko darželio, pats laikas pildyti prašymą.

Taip pat noriu atkreipti tėvelių, kurie planuoja savo vaiką leisti į lietuvišką mokyklą, bet dabar lanko rusakalbį darželį, dėmesį. Jūsų vaikas tikrai geriau pasiruoštų lankyti lietuvišką mokyklą, jei ir priešmokyklinį ugdymą gautų lietuvių kalba. Kviečiu apie tai pagalvoti ir priimti sprendimą, kuris būtų geriausias Jūsų vaikui. Jei norite priešmokyklinę grupę lankyti Visagino vaikų lopšelyje-darželyje „Auksinis raktelis“, pildykite prašymą ir siųskite.

Moksleivių duomenų bazės anketa

Vaiko priemimo

Papildomą informaciją visais jus dominančiais klausimais galite gauti paskambinę mums arba parašę elektroninį laišką.

Direktorė
Elena Čekienė

Nuomonės / pastebėjimai

Visagino lopšelis-darželis „Auksinis raktelis“
Įstaigos kodas 190230443
A. s. LT72 7300 0100 0261 9894
Bankas „AB Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Elena Čekienė – direktorė

Taikos pr. 20, LT-31110 Visaginas 
Tel./faks. (8 386) 70 719
Tel. (8 386) 73 186
El. paštas info@visaginoraktelis.lt

2020 © Visagino l-d „Auksinis Raktelis“
Versija neįgaliesiems