„ŠIRDUČIŲ“ GRUPĖJE SVEČIAVOSI VIŠTYTĖ IR KIŠKIS

Į „Širdutės“ grupę vištelę, nešiną kiaušinių krepšelį, pas vaikus atlydėjo kiškis. Tuo metu grupėje skambėjo linksma dainelė „Kiškių Velykos“. Vištelė vaikams pasakojo, kaip ji per dienų dienas dėjo kiaušinį po kiaušinio, kiaušinį prie kiaušinio…, kaip stengėsi ligi Velykų sudėti kiekvienam vaikeliui po kiaušinėlį.

Kiškis išraiškingai gyrėsi, kaip kiaušinius margino, dažė – buvo tikras menininkas. Kiškis vaikus klausinėjo, kaip jie namuose šventė Velykas, o vištelė paprašė vaikų paklausyti auklėtojos pasakojimo, ką reiškia Šv. Velykų šventė.

Šv. Velykos – džiaugsminga pavasario atgimimo šventė. Ji simbolizuoja gamtos atbudimą ir Kristaus (Dievo) prisikėlimo dieną. Vištytė ir kiškis kartu su vaikais žaidė žaidimą „Genys ir šarka“, dainavo dainą „Pavasaris“, šoko šokį „Jei patinka ši dainelė“.

O ar moka vaikai ridenti margučius? O ar nori gauti dovanų po margutį?

Išdalino kiškis ir vištytė vaikams margučius ir mokino ridenti, kuris margutis toliausiai nuriedės. Po margučių ridenimo visi savo kiaušinuką mokinosi nulupti. O nulupus juk taip skanu suvalgyti. Kiškis ir vištytė pakvietė vaikus tęsti šventę: vaikai šoko,skambėjo dainelės „Velykų saulutė“, „Velykų rytas“ , o norintys ridenti margučius rykiavosi į eilę ir džiūgavo kaip toli rieda kaiušinis…

Šiandien grupėje šventinė nuotaika, šventinė diena. Smagu pratęsti šv. Velykų džiaugsmą.

Auklėtoja
Paulina Kaladinskaitė

Nuomonės / pastebėjimai

Visagino lopšelis-darželis „Auksinis raktelis“
Įstaigos kodas 190230443
A. s. LT72 7300 0100 0261 9894
Bankas „AB Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Elena Čekienė – direktorė

Taikos pr. 20, LT-31110 Visaginas 
Tel./faks. (8 386) 70 719
Tel. (8 386) 73 186
El. paštas info@visaginoraktelis.lt

2021 © Visagino l-d „Auksinis Raktelis“
Versija neįgaliesiems