SOCIALIZACIJOS PROJEKTAS „AŠ IR TU KELIAUJAME IR PRAMOGAUJAME KARTU“

Visagino vaikų lopšelyje-darželyje ,,Auksinis raktelis“ nuo birželio 1 d. iki 12 dienos buvo vykdomas savivaldybės lėšomis remiamas vaikų socializacijos projektas – vaikų vasaros stovykla ,,Aš ir tu keliaujame ir pramogaujame kartu“. Tikslas: skatinti vaikų, pedagogų, tėvų bendradarbiavimą, taikant alternatyvius ir netradicinius metodus ir būdus.

Stovyklos dalyviai ne tik dalyvavo stovyklos programoje mokyklos teritorijoje, bet ir vyko į edukacines bei pramogines ekskursijas.

Ką įdomaus sužinojo, patyrė mūsų vaikai?

Kadangi projekte dalyvavo vaikai iš skirtingų šeimų, turintys spec. poreikių, atsinešantys įvairių elgesio ir bendravimo modelių, skirtingą padėtį, žodyną, tai dalyvaujančių grupių patirtis buvo įvairiapusė ir turininga. Šlyninkos malūne vaikai kepė duoną, skanavo ,,razavų“ blynų, daug sužinojo vandens malūno paslapčių. Paukščių kaime Cijonuose kepė kiaušinienę ant laužo, pamatė daug įdomių paukščių, asilą, ožkas ir ožiukus, avis. Stovyklautojai rašė laišką laimės paukštei. Vaikai dalinosi įspūdžiais, jau turimas ir naujai įgytas žinias išreiškė meninės raiškos priemonėmis, įtvirtino kūrybinių – vaidmeninių žaidimų metu. Labai jautėme tėvelių palaikymą ir domėjimąsi mūsų organizuojama veikla. Projektas sujungė tėvelius ir pedagogus bendram tikslui – laimingo ir sveiko vaiko ugdymui šiandien, rytoj ir ateityje.

Projekto vadovė
Rasa Juršytė
Priešmokyklinio ugdymo pedagogė.

Nuomonės / pastebėjimai

Visagino lopšelis-darželis „Auksinis raktelis“
Įstaigos kodas 190230443
A. s. LT72 7300 0100 0261 9894
Bankas „AB Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Elena Čekienė – direktorė

Taikos pr. 20, LT-31110 Visaginas 
Tel./faks. (8 386) 70 719
Tel. (8 386) 73 186
El. paštas info@visaginoraktelis.lt

2020 © Visagino l-d „Auksinis Raktelis“
Versija neįgaliesiems