SPORTAS – SVEIKATA IR NUOTAIKA GERA!

Jei sportuosi, būsi sveikas –
Žino tai kiekvienas vaikas.
Sportas mums labai smagu,
Prisijunk, sportuok ir tu!

Apie sporto svarbą daug kalbame, bet dažnai pamirštame skirti laiko fiziniam aktyvumui. Spalio 22 dieną, skambant muzikai, darželio kiemelyje į sportinę pramogą rinkosi vaikai su auklėtojomis. Linksmieji personažai “Kiškis-sveikuolis” ir “Rudenėlis” įsuko visus į smagų žaidimų ir šėlionių sūkurį, organizavo įvairias nuotaikingas, netikėtas rungtis, kurių metu teko sutelkti ne tik komandinę dvasią, bet ir pademonstruoti valią, ištvermę, vikrumą, šoklumą ir kt. fizines savybes.

Ši smagi sportinė pramoga suteikė daug džiugių emocijų ir įtraukė visus į sveikatai naudingą judėjimą. Žaidėme žaidimus „Bulvienė”, „Mano maišas pakulinis …”, organizavome estafetes „Perduok obuolį”, „Pasodink ir nukask bulves”, „Ropė”. Daugiausiai vaikams emocijų suteikė estafetė „Kiauras maišas”, kurios metu vaikams reikėjo lenktyniauti, įlipus į „kiaurą” maišą. Estafetėse varžėsi ,,Obuoliukų“, ,,Smalsučių“, ,,Meškučių“, ,,Voveriukų“ ir ,,Lašelių“ grupių vaikai, tačiau pralaimėjusių nebuvo, visur nugalėjo draugystė.

O patys mažiausi ugdytiniai, dar negebėdami dalyvauti estafetėse, buvo puikūs sirgaliai ir savo vaikiškais šūksniai palaikė sportuojančius. Džiaugėmės puikia rudens diena, leidusia mums pasportuoti ir pabūti kartu bei patirti judėjimo džiaugsmą.

Auklėtoja Alina Maliauskienė

Nuomonės / pastebėjimai

Visagino lopšelis-darželis „Auksinis raktelis“
Įstaigos kodas 190230443
A. s. LT72 7300 0100 0261 9894
Bankas „AB Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Elena Čekienė – direktorė

Taikos pr. 20, LT-31110 Visaginas 
Tel./faks. (8 386) 70 719
Tel. (8 386) 73 186
El. paštas info@visaginoraktelis.lt

2020 © Visagino l-d „Auksinis Raktelis“
Versija neįgaliesiems