SPORTUOJANTIS KORIDORIUS

Mūsų mokykla nuolat didelį dėmesį skiria vaikų sveikatinimui, sporto renginių organizavimui. Štai ir šiuo nelengvu laikotarpiu, kai aplink siaučia COVID-19, mūsų ugdytiniai noriai sportuoja. Dar spalio mėnesį Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA) inicijavo tradicinę akciją „Sportuojantis koridorius“.

Mūsų mokykla yra šios asociacijos narė, todėl mes nusprendėme įsijungti į šią akciją. Planavome, kad kiekvienoje koridoriaus kertelėje vaikai sportuos, žais. Deja, karantinas įnešė savo korekcijas. RIUKKPA atšaukė akciją. Bet mes vis tiek nusprendėme padaryti vaikams pramogą, nors vienai grupei.

Lapkričio 11 dieną „Sportuojantis koridorius“ akcijoje dalyvavo „Lašelių“ grupės vaikučiai su auklėtoja Renata Miškiniene ir auklėtojo padėjėja Laura Budrevičiūte. Vaikai estafečių metu bėgiojo, šokinėjo ant kamuolių, pernešinėjo kamuolius. Ši akcija vaikams sukėlė daug džiugių akimirkų. Nors tai buvo tarsi varžybos, bet vaikai draugiškai rungtyniavo su savo draugais ir jų emocijos buvo pačios geriausios.

„Lašelių“ gr. auklėtoja
Renata Miškinienė

Nuomonės / pastebėjimai

Visagino lopšelis-darželis „Auksinis raktelis“
Įstaigos kodas 190230443
A. s. LT72 7300 0100 0261 9894
Bankas „AB Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Elena Čekienė – direktorė

Taikos pr. 20, LT-31110 Visaginas 
Tel./faks. (8 386) 70 719
Tel. (8 386) 73 186
El. paštas info@visaginoraktelis.lt

2021 © Visagino l-d „Auksinis Raktelis“
Versija neįgaliesiems