STEAM ATVIROS PRIEIGOS CENTRE

Džiaugiuosi, kad Visagino lopšelis-darželis ,,Gintarėlis“ pakvietė vykti kartu į Utenos STEAM centrą. Atvykę į centrą susipažinome su pastato istorija. STEAM centras įsikūręs buvusiame Utenos dvare. Buvusio Utenos dvaro sodybos rūmų pastatas dėl jo vertingųjų savybių įtrauktas į Kultūros vertybių registrą, jam suteiktas aukštas kultūros paveldo objekto statusas.

STEAM atviros prieigos centras – tai modernių technologijų centras, kuriame sudaromos sąlygos mokiniams pamokų metu ar po jų atlikti tyrimus, konstruoti, modeliuoti ir susipažinti su mokslo inovacijomis. Centre yra 4 laboratorijos: robotikos ir informacinių technologijų, biologijos ir chemijos, fizikos ir inžinierijos, astronomijos ir aeronautikos.

Pagal parengtą techninį projektą II-ame bus įkurtos STEAM laboratorijos ikimokyklinio bei pradinio ugdymo vaikams, veiks neformalaus suaugusiųjų švietimo veiklos, mokytojų kvalifikacijos tobulinimas bei įsikurs Utenos švietimo centras.

Šią dieną mūsų laukė paskaitos, įvairiausi bandymai bei eksperimentai moderniose laboratorijose.

Apsilankymas centre labai patiko. Juk ne kiekvieną dieną gali valdyti robotus, saugiai ,,prisiliesti“ prie elektros, uždegti lemputę, programuoti, konstruoti, pamatyti 3D spausdintuvo darbą.

Džiugu, kad yra tokie centrai, laboratorijos, kad mūsų šalies vaikai turi galimybes juose mokytis, kurti, tobulėti. O mes parsivežėme idėjų savo STEAM laboratorijoms. Kiekvienas rado kažką, ką galės įgyvendinti, pritaikyti.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Žana Vaitkuvienė-Zimina

Nuomonės / pastebėjimai

Visagino lopšelis-darželis „Auksinis raktelis“
Įstaigos kodas 190230443
A. s. LT72 7300 0100 0261 9894
Bankas „AB Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Elena Čekienė – direktorė

Taikos pr. 20, LT-31110 Visaginas 
Tel./faks. (8 386) 70 719
Tel. (8 386) 73 186
El. paštas sekretore@visaginoraktelis.lt

2023 © Visagino l-d „Auksinis Raktelis“
Versija neįgaliesiems