STOVYKLOS ,,KELIAUKIME, DRAUGAUKIME, PAŽINKIME“ AKIMIRKOS

Nuo birželio 1 dienos mokykloje pradėjome įgyvendinti projektą ,,Keliaukime, draugaukime, pažinkime“, kurį finansuoja Visagino savivaldybė. Projektas skirtas būsimiems priešmokyklinukams. Birželio 7 d. organizavome pirmąją išvyką į Anykščių labirintų parką.

Apsilankę Labirintų – atrakcionų parke, kupiname įvairiausių pramogų ir labirintų, ne tik pramogavome, bet ir daug sužinojome gamtos paslapčių.

Keliaudami traukinuku, vingiuojančiu pėsčiųjų taku, pasižvalgėme po parką, pasimėgavome gamtos vaizdais. Daug įspūdžių patyrėme keliaudami pėsčiomis apvaliuoju labirintu. Tik išėję iš labirinto apsilankėme Mini zoo ir susidraugavome su gyvūnais.

Pailsėjome išskirtinėje Labirinto parko vietoje – žuvų maitinimo aikštelėje, grožėjomės tvenkinyje gyvenančiomis įvairiaspalvėmis žuvimis. Ant vandens pagalvės vaikai galėjo ne tik šokinėti, vaikščioti, bet ir pagulėti. Labai patiko didieji šachmatai ir šaškės, kuriuos norint pakelti reikėjo daug fizinių jėgų. Daug paslapčių apie pelėdas vaikai sužinojo Pelėdos name, išskaptuotame medyje. Sakoma, kad tris kartus apibėgus aplink pelėdos namą ir sugalvojus norą, jis virsta realybe. Tad dabar visi laukiame norų išsipildymo.

Apsilankymą baigėme keliaudami Linksmųjų gyvūnų traukinuku. Paklausus vaikų ar patiko, visi sutartinai šaukė – „tai geriausia diena gyvenime“.

Labirintų parkas- fantastiškos ir saugios pramogos vaikams.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja
Rasa Juršytė

Nuomonės / pastebėjimai

Visagino lopšelis-darželis „Auksinis raktelis“
Įstaigos kodas 190230443
A. s. LT72 7300 0100 0261 9894
Bankas „AB Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Elena Čekienė – direktorė

Taikos pr. 20, LT-31110 Visaginas 
Tel./faks. (8 386) 70 719
Tel. (8 386) 73 186
El. paštas sekretore@visaginoraktelis.lt

2022 © Visagino l-d „Auksinis Raktelis“
Versija neįgaliesiems