Svečiuose Latvijos Respublikos Dagdos vaikų lopšelyje-darželyje „Saulite“

Mūsų mokykla ir Latvijos Respublikos Dagdos vaikų lopšelis-darželis „Saulite“ dar 2017 metų spalio 25 d. pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Mūsų partneriai keletą kartų buvo pas mus, dalyvavo mūsų organizuojamuose seminaruose, o vasario 14 d. mūsų mokyklos komanda vyko į Dagdą. Turėjome šiltą, gerą ir labai naudingą susitikimą su savo partneriais. Dalinomės gerąja patirtimi, kaip ugdyti vaikų meninius gebėjimus, kokias piešimo technikas naudoti, kaip lavinti vaikų motoriką, o svarbiausia, kaip ugdyti meninį skonį.

Savo patirtimi dirbant įvairiose amžiaus grupėse dalijosi tiek „Saulite“ darželio, tiek mūsų pedagogės. Mūsų mokyklos auklėtojos Natalja Nečiporenko, Nadežda Pachalkina, Irma Gabriūnienė, priešmokyklinio ugdymo pedagogės Rasa Juršytė ir Valentina Trubickaja pademonstravo vaikų darbus, pasakojo kaip ir ką daro, ko vaikus moko.

Po abipusiai naudingo seminaro darželio „Saulite“ direktorė pakvietė mus nuvykti į senovinę sodybą, kurioje apžiūrėjome latviškus senovės rakandus, skanavome naminės duonos su sviestu ir skanios žolelių arbatos.

Visagino vaikų lopšelio-darželio „Auksinis raktelis“ direktorė Elena Čekienė atsisveikindama dėkojo kolegėms už šiltą priėmimą, padovanojo lietuvišką šakotį, arbatos puodelį su Visagino nuotrauka ir palinkėjo, kad gerdami kavą ar arbatą, valgydami šakotį, prisimintų mus ir ilgai nelaukę atvyktų į svečius.

Nuomonės / pastebėjimai

Visagino lopšelis-darželis „Auksinis raktelis“
Įstaigos kodas 190230443
A. s. LT72 7300 0100 0261 9894
Bankas „AB Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Elena Čekienė – direktorė

Taikos pr. 20, LT-31110 Visaginas 
Tel./faks. (8 386) 70 719
Tel. (8 386) 73 186
El. paštas info@visaginoraktelis.lt

2020 © Visagino l-d „Auksinis Raktelis“
Versija neįgaliesiems