SVEČIUOSE PAS UGNIAGESIUS

Spalio 28 dieną lopšelio – darželio „Auksinis raktelis“ „Obuoliukų“ priešmokyklinės grupės auklėtiniai lankėsi Priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje. Ekskursijos tikslas – supažindinti vaikus su atsakinga ir pavojinga gaisrininko gelbėtojo profesija.

Vaikai galėjo apžiūrėti gaisrinius automobilius, kuriais gelbėjimo tarnybos darbuotojai vyksta į iškvietimus. Gelbėjimo tarnybos darbuotojai maloniai pristatė ir pademonstravo mašinose esančią įrangą, supažindino su jos atliekamomis funkcijomis. Mažieji „obuoliukai“ džiaugėsi, galėdami pamatyti tikrą gelbėjimo valtį ir kopėčias, kuriomis ugniagesiai gelbėtojai pakyla net į devintą namo aukštą.

Tačiau svarbiausias dienos įvykis kiekvienam vaikui buvo galimybė pasėdėti prie didelio ugniagesių automobilio vairo. Ekskursijos metu vaikai patyrė daug teigiamų emocijų bei gavo naudingų patarimų ir žinių, kuriomis pasidalins ne tik su draugais, bet ir tėveliais.

„Obuoliukų“ grupės auklėtiniai ir pedagogai dėkoja priešgaisrinės tarnybos darbuotojams. Ypatingą padėką skiria Sofijos tėveliui Artūrui Žilinskui už įdomią ekskursiją, vertingas žinias ir gražų bendradarbiavimą.

Nuomonės / pastebėjimai

Visagino lopšelis-darželis „Auksinis raktelis“
Įstaigos kodas 190230443
A. s. LT72 7300 0100 0261 9894
Bankas „AB Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Elena Čekienė – direktorė

Taikos pr. 20, LT-31110 Visaginas 
Tel./faks. (8 386) 70 719
Tel. (8 386) 73 186
El. paštas info@visaginoraktelis.lt

2020 © Visagino l-d „Auksinis Raktelis“
Versija neįgaliesiems