„ŠYPSENĖLĖ“ kvietė visus šypsotis

Baigiasi antra Advento savaitė, lopšelyje-darželyje visi ruošiasi Kalėdų Senelio sutiktuvėm, tačiau, žiūrėk, ir vėl kalba nukrypsta į paskutinę lapkričio mėnesio dieną… ir kalbėtojai pradeda šypsotis. Paklausite kodėl? Ogi todėl, kad tą dieną Visagino vaikų lopšelis-darželis „Auksinis raktelis“ organizavo penktą vaikų dainų festivalį „Šypsenėlė“. Ir šį kartą jis buvo neeilinis, šį kartą mes išaugome iki tarptautinio festivalio lygio. Pirmą kartą mūsų renginyje dalyvavo virš šimto jaunųjų dainorėlių iš Latvijos Respublikos Kraslavos darželio, Vilniaus miesto, Utenos, Švenčionių, Ignalinos rajonų ir, žinoma, mūsų Visagino savivaldybės ikimokyklinių įstaigų atstovai.. Svečių teisėmis scenoje dainavo ir visokiais paukščių balsais ulbėjo Zarasų rajono kultūros centro Salako  vaikų folkloro ansamblis „Saulala“.

Festivalis buvo skirtas Tautinio kostiumo metams, tad ant scenos visus dainorėlius sutiko visų Lietuvos kraštų rūbais apsirengusi šeimyna. Ir nesvarbu, kad jie buvo bejausmiai, nekalbėjo, nesišypsojo… jiems tokia užduotis buvo skirta, tačiau visi kiti tą dieną susirinkę Visagino kultūros centro „Bangos“ salėje šypsojosi, juk dalyvavo „Šypsenėlėje“. Daug gražių skambių dainų tą dieną išgirdo visi susirinkę. O jų buvo ne tiek ir mažai: virš 100 dainorėlių, kitų grupių vaikai, tėveliai, seneliai ir šiaip eiliniai žiūrovai nusprendę pasidžiaugti ir pasigrožėti vaikų dainelėmis.

Festivalis baigėsi, dalyviams skambėjo gausūs aplodismentai, kiekvienas gavo dovanų, buvo pavaišinti ir visą dieną vaikų veiduose spindėjo šypsenėlė. Tai geriausias įvertinimas organizatoriams. Netruko prabėgti dvi valandos ir svečiai pradėjo ruoštis namo. Atsisveikinant kiekvienas darželis dėkojo už gražų renginį, linkėjo kitąmet jį vėl organizuoti ir, žinoma, išreiškė viltį vėl būti pakviesti.

O mes iš savo pusės dėkojome dalyviams, jų meninio ugdymo pedagogams, tėveliams ir rėmėjams: UAB „Pontem“, UAB „Sanitex“, UAB „Žemaitijos pienas“, Visagino savivaldybei, Visagino kultūros centrui, Visagino rekreacijos paslaugų centrui už paramą organizuojant renginį.

Šypsojomės ir sakėme: iki kitų metų… :).

Galima daug kalbėti apie pasisekusį renginį, bet ne veltui sakoma: geriau vieną kartą pamatyti, negu šimtą kartų išgirsti. Tad visas mūsų festivalis – fotografo Rimo Galkaus nuotraukose. Ačiū jam už pagautas akimirkas. O Jums gero žiūrėjimo.

Visų vaikų vardu AČIŪ tariame meninio ugdymo pedagogei Laimai Kajėnaitei ir visiems, prisidėjusiems prie festivalio organizavimo.

 

Nuomonės / pastebėjimai

Visagino lopšelis-darželis „Auksinis raktelis“
Įstaigos kodas 190230443
A. s. LT72 7300 0100 0261 9894
Bankas „AB Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Elena Čekienė – direktorė

Taikos pr. 20, LT-31110 Visaginas 
Tel./faks. (8 386) 70 719
Tel. (8 386) 73 186
El. paštas info@visaginoraktelis.lt

2020 © Visagino l-d „Auksinis Raktelis“
Versija neįgaliesiems