VAIKUS ATVEDANČIŲ IR PASIIMANČIŲ ASMENŲDĖMESIUI

Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbus karantiną, nuo lapkričio 9 d. vaikas į grupės patalpas (rūbinę) įeina vienas. Asmenims, atvedusiems vaiką, į grupę užeiti draudžiama.

Prašome pabelsti į grupės duris, palaukti kol ateis auklėtojas arba auklėtojo padėjėjas ir perduoti jam vaiką. Draudžiama atsinešti bet kokius žaislus ar kitus daiktus (išskyrus drabužius).

Vaikas, kuris valgo pusryčius į grupę turi būti atvestas ne vėliau kaip 8.00 val. Vaikas, kuris nevalgo pusryčių, į grupę turi būti atvestas nuo 8.30 val. iki 9.00 val.

Pasiimti vaiką iš grupės taip pat galima tik pabeldus į grupės duris ir pranešus apie atėjimą. Grupėje dirbantis darbuotojas padės vaikui apsirengti ir išlydės jį per duris. Norint pasikalbėti su grupės auklėtoju, tai daryti, kai auklėtojas sutinka arba išlydi vaiką. Jei vaikas nevalgo pavakarių būtina jį pasiimti iki 15.30 val. Jei vaikas valgo tris kartus pasiimti iki 17.30 val.

Jei koridoriuje susidaro daugiau tėvų, atvedusių ar laukiančių atsiimti vaiką, prašome laikytis saugaus atstumo koridoriuje ir dėvėti kaukę. Įvertinkime, kad grupėje ryte yra tik vienas auklėtojas, todėl ypač jaunesniųjų vaikų grupėse, gali užtrukti, kol auklėtojas paims ar atiduos vaiką.

Primename, kad visi suaugę asmenys ir vaikai nuo 6 metų karantino metu privalo dėvėti kaukę. Ji turi dengti nosį ir burną.

Laikykitės visų reikalavimų, saugokite save ir kitus. Tik būdami sąmoningi mes nugalėsime virusą ir vėl grįšime į normalų gyvenimą.

Į grupę atveskite tik sveiką vaiką. Jei Jūs ar vaikas turėjo kontaktą su sergančiu asmeniu, nedelsiant informuokite grupės auklėtoją.

Administracija

Nuomonės / pastebėjimai

Visagino lopšelis-darželis „Auksinis raktelis“
Įstaigos kodas 190230443
A. s. LT72 7300 0100 0261 9894
Bankas „AB Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Elena Čekienė – direktorė

Taikos pr. 20, LT-31110 Visaginas 
Tel./faks. (8 386) 70 719
Tel. (8 386) 73 186
El. paštas info@visaginoraktelis.lt

2021 © Visagino l-d „Auksinis Raktelis“
Versija neįgaliesiems