ŽEMĖS DIENA

Šiais metais pavasaris į mūsų Žemę atėjo daug anksčiau nei įprasta. Greitai ištirpo sniegas, saulė negailėjo šilumos spindulių. Jau kovo mėnesio pradžioje visus darželio darbuotojus, ugdytinius, jų tėvelius bei šeimos narius pakvietėme dalyvauti darbelių parodoje, skirtoje Žemės dienai paminėti.

Grupėse buvo kalbama apie mūsų gimtąją žemę, jos grožį, jo išsaugojimą. Vyresniųjų grupių vaikai ant žalių popierinių lapelių surašė pažadus Žemei. Kovo 20 d. visame pasaulyje minima Žemės diena, astronominis pavasaris. Mes Žemės dieną mūsų mokykloje paminėjome kovo 21 d.. Muzikos salėje vaikus pasitiko „lašelis“, nusileidęs iš debesėlio. Vaikai dainavo apie pavasarį, paukštelius, šoko, minė mįsles. Ant šakelių vaikai kartu su auklėtojomis pakabino žalius lapelius su pažadais.

Salėje pasirodęs Gandras, nacionalinis Lietuvos paukštis nešantis žmonėms laimę, priminė, kad į žemę atkeliauja tikrasis pavasaris. Prisiminėme, kad kovo 25 d. yra minimos Gandrinės. Pašokę šokį „Garnys“, palinkėjome vieni kitiems gražių metų, mylėti ir saugoti žemę, grožėtis gamta, gyvūnija. Tikime, kad mūsų ugdytiniai užaugs gamtą mylinčiais ir tausojančiais žmonėmis. Tikime, kad tėveliai tai padės padaryti.

Auklėtoja Eugenija

Nuomonės / pastebėjimai

Visagino lopšelis-darželis „Auksinis raktelis“
Įstaigos kodas 190230443
A. s. LT72 7300 0100 0261 9894
Bankas „AB Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Elena Čekienė – direktorė

Taikos pr. 20, LT-31110 Visaginas 
Tel./faks. (8 386) 70 719
Tel. (8 386) 73 186
El. paštas info@visaginoraktelis.lt

2019 © Visagino l-d „Auksinis Raktelis“
Versija neįgaliesiems