PRIĖMIMAS Į DARŽELĮ

Nuo 2023 m. priėmimas į Visagino savivaldybės ikimokyklinio ugdymo įstaigas vykdomas tik centralizuotai – per Asmenų registravimo į švietimo ir sporto įstaigas informacinę sistemą.

Vaikų tėvai (globėjai, rūpintojai) prašymus teikia prisijungdami prie Asmenų registravimo į švietimo ir sporto įstaigas informacinės sistemos https://mr.visaginas.lt (prisijungimas vyksta per elektroninės valdžios vartus). Prašymo teikėjas vienu metu gali rinktis ne daugiau kaip dvi ikimokyklinio ugdymo įstaigas, įrašant jas pirmumo tvarka.

Nuspaudus puslapio viršuje nuorodą „Įstaigų užimtumas“ pateikiama informacija apie laisvų vietų skaičių sudaromose grupėse.

Atkreipiame dėmesį, kad prašymo pateikimo eiliškumas nesuteikia pirmenybės pasirinkti norimą grupę ir norimą mokytoją. Galutinis grupių komplektų skaičius bei mokinių sąrašas grupėse bus sudaromas tik pasibaigus prašymų priėmimui. Pagrindinis prašymų priėmimas vyks iki 2023 m. balandžio 15 d., vėliau vyks papildomas priėmimas tik į laisvas vietas grupėse.
Sistemoje priėmimas turėtų prasidėti nuo sausio 25 d. Tačiau šiandien, ryt Jūs dar galite atnešti prašymus ir į darželį. Paskubėkite, kad būtūmėte tikri, jog vaikui bus skirta vieta būtent mūsų darželyje.

Mes Jūsų laukiame.
Ateinant reikia turėti vaiko gimimo pažymą ir savo asmens dokumentą.

Direktorė
Elena Čekienė

Nuomonės / pastebėjimai

Visagino lopšelis-darželis „Auksinis raktelis“
Įstaigos kodas 190230443
A. s. LT72 7300 0100 0261 9894
Bankas „AB Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Elena Čekienė – direktorė

Taikos pr. 20, LT-31110 Visaginas 
Tel./faks. (8 386) 70 719
Tel. (8 386) 73 186
El. paštas sekretore@visaginoraktelis.lt

2023 © Visagino l-d „Auksinis Raktelis“
Versija neįgaliesiems