Visa mokykla šoka

Visagino vaikų lopšelis-darželis antrą kartą dalyvauja šiame konkurse. Kadangi mūsų miestas yra daugianacionalinis, ikimokyklinio ugdymo įstaigoje taip pat dauguma vaikučių iš mišrių šeimų, kur puoselėjamos ne tik lietuvių tautos tradicijos. Su lietuvių tradiciniais šokiais susipažįstame ir mokomės įvairių veiklų metu, muzikos valandėlių metu. Džiaugiamės, kad mus aplanko kaimynai iš Visagino „Verdenės“ gimnazijos, pradinės klasės mokiniai su mokytoja Daiva Maldžiuviene.

Kovo 3 d. šventėme Kazimierines. Prieš mugę susipažinome ir mokinomės lietuvių liaudies šokius „Malūnėlis“ ir „Kalvelis“, lietuvių liaudies ratelį „Ajo Šiaučius per miestą“. Kovo 9 d. mus aplankė ir pamokino šokių „Verdenės“ gimnazijos mokiniai ir mokytoja Daiva Maldžiuvienė. Mažiesiems buvo labai smagu stebėti kaip šoka mokiniai ir kartu pašokti su vyresniais draugais šokius „Ciceliukė Marceliukė“, „Šiaučiukas Kriaučiukas“. Balandžio 12 d. kartu su Velyke ir Kiškučiu šventėme Velykas, kurioje kartu linksmai pašokome, prisiminėme jau šoktus šokius, ratelius.

Balandžio 16 d. Ignalinos rajono Rimšės kultūros centre kartu su tėveliais šventėme vaikų Velykėles. Už kvietimą dalyvauti renginyje, skleisti ir puoselėti tradicijas dėkingi Rimšės kultūros centro renginių organizatorei Svetlanai Panavienei. Gegužės 18 d. darželio kiemelyje surengėme rytinę-gegužinę. Vaikai mokinosi dar vieną šokį „Kiaulė grikiuos“.

Veiklose ir renginiuose dalyvavo apie 70 įstaigos ugdytinių nuo 4 iki 6 metų amžiaus. Na, o patys mažiausieji dvejų ir trejų metų vaikučiai smalsiai stebėjo, trepsėjo, plojo, šoko kaip mokėjo. Vaikams labiausiai patiko šokti šokį „Kiaulė grikiuos“. Ateityje plačiau skleisime lietuvių tradicinius šokius savo mieste, kviesime daugiau šeimos narių, draugų, bendruomenės narių.

Dėkojame konkurso organizatoriams.

Meninio ugdymo mokytoja Laima Kajėnaitė

Nuomonės / pastebėjimai

Visagino lopšelis-darželis „Auksinis raktelis“
Įstaigos kodas 190230443
A. s. LT72 7300 0100 0261 9894
Bankas „AB Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Elena Čekienė – direktorė

Taikos pr. 20, LT-31110 Visaginas 
Tel./faks. +370 386 70719
Tel. +370 386 73186
El. paštas sekretore@visaginoraktelis.lt

2024 © Visagino l-d „Auksinis Raktelis“
Versija neįgaliesiems